Drodzy maturzyści!

Drodzy maturzyści!
Chcemy w imieniu całej społeczności szkolnej podziękować wam za te lata które mogliśmy spędzić razem z wami w murach tej szkoły. Wszystkie chwile i wspomnienia z wami związane zostaną nam w pamięci na długo. Zapisaliście się w historii tej szkoły, a ona w historii waszego życia. Dziś kończycie kolejny etap w swoim życiu – szkołę ponadgimnazjalną. Musicie jednak pamiętać , że niebawem matura, a po niej jeszcze kilka lat nauki i dorosłe, samodzielne życie.

Czego możemy wam życzyć ? Spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu . Jesteście młodzi , korzystajcie z tego jak najlepiej i jak najwięcej ale nie zapominajcie o niebezpieczeństwach jakie na was czekają.

Adam Asnyk napisał : „Życie jest biegiem , staraj się o to abyś je dokończył”. Mamy nadzieje że wasz bieg będzie szczęśliwy i bez upadków  i dobiegniecie do mety z uśmiechem na twarzy bez większych kłopotów i zmartwień

Życzymy wam tego z całego serca.

Społeczność Zespołu Szkół Nr 1
w Bratoszewicach