Pomagamy zwierzakom!

Dnia 15 listopada zorganizowaliśmy w naszej szkole sprzedaż potraw, przygotowanych przez uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w ramach akcji pomocy zwierzętom ze schroniska w Głownie. Wszyscy mogli skosztować naleśników z musem z jabłek, bruschetty z mozzarella i pomidorkami, tostów z jajkiem sadzonym oraz ręcznie robionej pizzy. Pieniądze zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na zakup karmy dla zwierząt.

W naszej szkole akcja pomocy dla podopiecznych ze schroniska jest prowadzona już czwarty rok. Zgodnie z jej założeniami wszystkie klasy szykują paczki a ten zespół, który zbierze najwięcej darów, zostanie nagrodzony. 27 listopada wszystkie zebrane środki zostaną dostarczone do podopiecznych schroniska w Głownie.

Dziękujemy za udział w akcji!!!

Opiekun akcji
Kamila Kina