Wakacje za 1 miesiąc
Dzisiaj jest 23.04.2024, imieniny Jerzego i Wojciecha

Wycieczka zawodowa do Żnina

Dzięki współpracy z Firmą Agromarket Jaryszki Oddział w Kutnie, 16 października 2014 r. grupa uczniów naszej szkoły z opiekunem, uczestniczyła w zorganizowanym w Żninie pokazie nowych technologii w ciągnikach rolniczych i uprawie gleby. W części teoretycznej spotkania, przedstawiciele firmy Same Deutz-Fahr zaprezentowali najnowsze rozwiązania w ciągnikach rolniczych oraz możliwości kredytowania zakupów tych ciągników. Ponadto przedstawiciel Firmy Trelleborg zaprezentował korzyści wynikające z zastosowania nowych technologii w produkcji opon.

W części praktycznej uczniowie skorzystali z możliwości pracy najnowocześniejszymi ciągnikami firmy Same Deutz-Fahr zagregatowanymi z maszynami firmy Unia.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom transport i smaczny posiłek.

Jerzy Kula