Wakacje za 2 miesięce
Dzisiaj jest 19.04.2024, imieniny Adolfa i Tymona

"Uwalniamy książki"-finał akcji

Biblioteki szkolne: ZS Nr1 oraz Nr 2 wraz z bratoszewicką filią Biblioteki Publicznej w Strykowie dziękują wszystkim, którzy „uwolnili” swoje książki, przekazując je innym użytkownikom. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w finale akcji bibliotecznej: „Przewietrzmy swoje regały”, który odbędzie się w sobotę 25 października 2014r. w godz.10 – 14 w naszej szkole. Podczas podsumowania chcielibyśmy podzielić się licznie zgromadzonym księgozbiorem (ok.tysiąc egzemplarzy książek), a także multimediami (ponad sto filmów , gier i programów komputerowych).

Podczas sobotniego finału dodatkową atrakcję stanowić będzie wernisaż malarstwa oraz sprzedaż prac artystów zrzeszonych w łódzkim Stowarzyszeniu „NASZA GALERIA".

Zapraszamy – przyjdź i weź co chcesz!

E.Wiśniewska-Lenart