Wakacje za 1 miesiąc
Dzisiaj jest 25.04.2024, imieniny Marka i Jarosława

Praktyki zawodowe kl.III TE, IIITR, IIITL, IIITŻ

W związku z realizacją praktyk zawodowych klas trzecich:  Technikum Ekonomicznego Rolniczego, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Logistycznego proszę o pobranie dzienniczków praktyk ze strony szkolnej z zakładki uczniowie\praktyki zawodowe. Przypominam, że w ramach praktyk zawodowych obowiązuje  160 godzin.

Klasa III Technikum żywienia i usług gastronomicznych

Uczniowie biorący udzial w stażach (w sierpniu), którzy chcą zaliczyć praktyki zawodowe muszą wypełnić Dzienniczek praktyk i rozliczyć się z 160 godzin. Uczniowie, którzy jadą na praktyki do Niemiec mogą brakujące 10 godzin rozliczyć podczas praktyk w Niemczech.

Klasa III Technikum ekonomicznego i logistycznego

Klasa III Technikum rolniczego

Uczniowie biorący udzial w stażach (w sierpniu), którzy chcą zaliczyć praktyki zawodowe muszą wypełnić Dzienniczek praktyk (praktyki jesiennej) a brakujące zagadnienia z pkt. 2 z Programu praktyki jesiennej uczniowie uzupełniają we wrześniu..

E.C