Wakacje za 2 miesięce
Dzisiaj jest 20.04.2024, imieniny Czesława i Agnieszki

Zakończenie roku szkolnego

W dniu 27 czerwca na dwa letnie miesiące pożegnaliśmy szkolne mury. W pierwszej części uroczystości  pani Dyrektor Magdalena Mackiewicz wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody za szczególne osiągnięcia.

Monika Gudej z klasy III Technikum Ekonomicznego (ubiegłoroczna stypendystka Nagrody Prezesa Rady Ministrów) za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymała nagrodę Burmistrza Miasta-Gminy Stryków, którą w imieniu Burmistrza wręczył Andrzej Pożarlik, radny Miasta-Gminy Stryków.

Uczennice z klasy III Technikum Ekonomicznego Monika Gudej i Paulina Łysio otrzymały stypendium  Marszałka Województwa Łódzkiego dla młodzieży szczególnie uzdolnionej, których opiekunem była p. Agnieszka Stępczyńska.

Za szczególne osiągnięcia sportowe nagrody otrzymali: Krystian Bogusz, Damian Kozieł, Tomasz Kubala, Cezary Maciejewski, Damian Mospinek, Damian Piela, Jakub Rakowski, Mateusz Stępień, uczniowie klasy II Liceum Ogólnokształcącego. Pani dyrektor wręczyła także nagrody za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce jak również za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.

Druga część to tradycyjnie krótka część artystyczna w wykonaniu uczniów. Zanim jednak nasze głowy wypełni blask lipcowych i sierpniowych promieni słońca, powróciliśmy na chwilę pamięcią do początku roku szkolnego, poprzez kolejne miesiące nauki, aż do dnia dzisiejszego.

Miniony czas wytężonej pracy, uroczystości, świąt, etapów szkolnej nauki i oczekiwania na wytęsknione wakacje z przymrużeniem oka przypomniała klasa I Technikum Logistycznego i Technikum Rolniczego pod opieką wychowawcy Moniki Kłębik.

Chłopcy zachwycili radę pedagogiczną i społeczność szkolną  chóralnym wykonaniem trawestacji popularnych piosenek , za co otrzymali gromkie oklaski.

Życzeniami udanych wakacji pożegnaliśmy się na dwa miesiące.

Opracowała M. Kłębik