SmodBIP

Ogłoszenie o sprzedaży w drodze przetargu (ustnej licytacji) - Piekarnik Elektryczny

23.01.2017

Ogłoszenie o sprzedaży w drodze przetargu (ustnej licytacji)

Piekarnik Elektryczny

1.Nazwa i siedziba sprzedającego: Zespół Szkół Nr1 im. Batalionów Chłopskich w Bratoszewicach Plac Staszica 14
2.Miejsce, termin i warunki przeprowadzenia przetargu: Przetarg (ustna licytacja) odbędzie się w dniu 08.02.2017 r. o godz. 10.00 w siedzibie Zespołu Szkół Nr 1 im. Batalionów Chłopskich w Bratoszewicach, w pokoju kierownika gospodarczego
3. Miejsce i termin, w którym można obejrzeć piekarnik. Piekarnik można oglądać w Zespole Szkół Nr1 im. Batalionów Chłopskich w Bratoszewicach, Plac Staszica 14 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z kierownikiem gospodarczym szkoły tel. 42/719-89-83.
4.Informacje o sprzedawanym sprzęcie. Przedmiotem aukcji jest piekarnik elektryczny 3-komorowy firmy Kromet typ PSE, moc 21,6KW
5. Wysokość wadium. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do kasy szkoły w wysokości 120 zł w terminie do dnia 08.02.2017r. do godz.09.45. Wadium może być wniesione wyłącznie w pieniądzu. Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostaną wybrane, zostanie zwrócone niezwłocznie po zamknięciu licytacji. Wadium złożone przez nabywcę zostanie zaliczone na poczet ceny. Wadium nie podlega zwrotowi w przypadku, gdy oferent który wygrał przetarg, uchyli się od zawarcia umowy sprzedaży.
Uczestnicy przetargu zgłaszają ustnie kolejne postąpienia ceny o 120 zł, dopóki mimo trzykrotnego wywołania nie ma dalszych postąpień. Z chwilą przebicia następuje zawarcie umowy sprzedaży przedmiotu przetargu. Nabywca jest zobowiązany zapłacić cenę nabycia niezwłocznie po udzieleniu mu przybicia, jednak nie później niż w terminie 7 dni od dnia zamknięcia licytacji. Wydanie przedmiotu sprzedaży nabywcy nastąpi niezwłocznie po zapłaceniu ceny.
6. Cena wywoławcza brutto wynosi 2.400
Wszelkich informacji dot. przetargu udziela Jadwiga Znajdek - kierownik gospodarczy
w Zespole Szkół Nr 1 im. Batalionów Chłopskich Plac Staszica, 95-011 Bratoszewice pod nr tel. 42 719 89 83 w godz. 7.00-15.00
7. Przed przystąpieniem do przetargu każdy uczestnik musi złożyć na ręce Komisji Przetargowej oświadczenie, że uczestnik zapoznał się z przedmiotem licytacji i regulaminem postępowania. Regulamin postępowania dostępny jest w siedzibie Zespołu Szkól Nr 1.
8.Zastrzeżenie.
Po wygranym przetargu i opłaceniu faktury nabywcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Organizatora.
Organizator przetargu zastrzega, że przysługuje mu prawo zamknięcia przetargu nie dokonując wyboru oferty bez podania przyczyn.

Magdalena Mackiewicz
Bratoszewice, dnia 23.01.2017r.