BIEG TERENOWY

We wtorek, 28 maja br., odbyła się kolejna edycja „Biegu Terenowego z Elementami Pierwszej Pomocy i Wiedzy Pożarniczej” organizowanego przez p. Andrzeja Pożarlika pod patronatem Strykowa. Zaplanowaną w parku trasę pokonywały trzyosobowe reprezentacje klas VIII szkół podstawowych z Niesułkowa, Koźla, Bratoszewic i obu szkół podstawowych ze Strykowa, zaś szkoły ponadpodstawowe reprezentowali uczniowie ZS Nr 1 w Bratoszewicach. Po dotarciu do każdej z 7 stacji biegu zawodnicy zmagali się z zadaniami z zakresu pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej.

Przedstawiamy klasyfikację finałową:

Szkoły podstawowe:

1 miejsce: SP Niesułków w składzie: Natalia Fortuna, Ewa Szczepaniak, Julita Kacprzyk;
2 miejsce: SP Koźle w składzie: Łukasz Urbanek, Mateusz Urbanek, Lena Ciesielska;
3 miejsce: SP nr 2 Stryków: Nikodem Perek, Lena Prusinowska, Oskar Grądziel.

Szkoły ponadpodstawowe (ZS Nr 1 w Bratoszewicach):

1 miejsce: Klasa I b Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Aleksandra Binias, Lena Mularczyk, Julia Olczak;
2 miejsce: Klasa I Technikum Informatycznego w składzie: Szymon Ciołek, Cyprian Krakowiak, Franciszek Zawadzki;
3 miejsce: Klasa I Technikum Logistycznego w składzie: Mateusz Anyszka, Szymon Raczyński, Marcel Kałuża.

Zwycięscy otrzymali puchary, medale oraz drobne nagrody, zaś pozostali uczestnicy biegu - pamiątkowe medale. Biegi cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Podziękowania dla organizatorów oraz wszystkich wspierających wydarzenie,
w szczególności JRG w Strykowie, druhów OSP w Kiełminie i Strykowie
oraz funkcjonariuszy KPP w Zgierzu.