Model logistyczny w pracowni nr 12

9 grudnia br. w  pracowni logistycznej nr 12 pojawił się nowy ciągnik siodłowy z naczepą. Model ten został wykonany przez Bartosza Malinowskiego, uczęszczającego do klasy IV Technikum Logistycznego. To już kolejny prezent od ucznia, który do tej pory wyposażył naszą pracownię w prototyp wózka widłowego a także w makietę kuli ziemskiej z modelem samolotu pasażerskiego.

Najnowsze dokonanie jest szczególnie wyjątkowe, bowiem klasa IV Technikum Logistycznego kończy naukę przedmiotów zawodowych logistycznych w styczniu 2022 roku,a 14 stycznia przystępuje do egzaminów zawodowych z kolejnej kwalifikacji.

Pamiątkowo uczniowie podpisali się na ciężarówce, a na naczepie umieścili piękny cytat: „Wykształcenie to niezwykle cenny podarunek. Dziękujemy za wysiłek podczas codziennego budowania naszej wartości.”

My również dziękujemy całej klasie za ambicję, chęć uczenia się nowych zagadnień z przedmiotów zawodowych a także za dobrą organizację czasu i pracy, Bartoszowi zaś za wykorzystanie swojego talentu i wyjątkowe pamiątki do naszej pracowni.

Szerokiej drogi!
Ewa Chudy