Olimpijczycy do boju!

4 listopada 2021 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny 46 olimpiady języka angielskiego, zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. S. B. Lindego w Poznaniu. Celem olimpiady miała być aktywizacja uczniów poprzez celowe zdobywanie wiadomości i podnoszenie ogólnego poziomu wiedzy, tym samym wdrożenia się do samodzielnego studiowania filologii angielskiej. Śmiałkami, którzy podjęli przysłowiową "rękawicę" byli: Bartosz Malinowski z kl. IV TL oraz Kinga Gosa i Kacper Kapusta z kl. I LO.

Mimo iż nie udało się przejść do następnego etapu to oceny celujące z języka angielskiego zachęcą do spróbowania swoich sił w następnych latach. Uczestnikom dziękujemy i już zapraszamy na przyszłoroczną edycję konkursu.

Justyna Rudnicka