Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2021

24 września br. uczniowie klasy II Technikum Agrotronicznego wybrali się na lotnisko. Przedmiotem zainteresowania tym razem jednak nie były samoloty a sprzęt rolniczy, ponieważ tego dnia w Bednarach rozpoczęła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2021. Podczas targów zaprezentowali się krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawiciele wszystkich czołowych marek na świecie. Bogatą ofertę sprzętu rolniczego uzupełnili producenci środków do produkcji rolnej, wyposażenia budynków inwentarskich, rozwiązań BHP oraz innych branż związanych z rolnictwem.

AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych, to jedna z największych tego typu imprez w Europie.

Dariusz Stefański