„Ale to już było i nie wróci więcej...”
Pożegnanie klas maturalnych

W środę, 5 maja 2021 roku, Zespół Szkół Nr 1 w Bratoszewicach pożegnał tegorocznych maturzystów. Po zakończonej maturze z matematyki, w reżimie sanitarnym, uczniowie klas czwartych pozostali na sali gimnastycznej.

Głos zabrała Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Bratoszewicach Pani Magdalena Mackiewicz:

„Życzę Wam, by Wasze życie było szczęśliwe, dobre, ale też wartościowe, abyście spełniali swoje marzenia, a każdą porażkę przekuwali w sukces. Bądźcie mądrymi architektami własnej przyszłości.”

Następnie Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła dyplomy i nagrody za wyniki w nauce, zaangażowanie w życie klasy i szkoły, osiągnięcia sportowe oraz podziękowania dla rodziców za pracę na rzecz szkoły.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wręczenie „Uczniowskich Oscarów”. W tygodniu poprzedzającym uroczystość, odbyło się tajne głosowanie online. Nauczyciele naszej szkoły wybierali zwycięzcę w siedmiu kategoriach: Król Imprezy, Luzak Wszechczasów, Człowiek Renesansu, Słodziak Wszechczasów, Cicha Woda, Gwiazda Maturzystów oraz Największy Mądrala. Wszyscy nominowani uczniowie otrzymali pamiątkowe upominki a zwycięzcy kolorowe kubki z logo szkoły.

Na koniec przedstawiciele klas czwartych podziękowali za lata nauki w Zespole Szkół Nr 1 w Bratoszewicach, trud i poświęcenie oraz życzyli sukcesów w dalszej pracy.

Naszym absolwentom dziękujemy za cztery lata nauki. Życzymy powodzenia w dalszym życiu, podejmowania mądrych decyzji oraz odwagi w realizacji planów i zamierzeń!

Ż. Wojciechowska

Klasa 4 LM