Staż zawodowy w Portugalii – ogłoszenie o naborze

Związek Młodzieży Wiejskiej w konsorcjum z Zespołem Szkół Nr 1 im. Batalionów Chłopskich w Bratoszewicach, Zespołem Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach oraz Zespołem Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. F. Chopina w Żychlinie realizują projekt pn. „Krok w przyszłość - międzynarodowa mobilność edukacyjna” (POWERVET-2020-1-PL01-KA102-079953) finansowany w ramach projektu systemowego „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Celem projektu jest podniesienie wiedzy i umiejętności zawodowych łącznie 60 uczniów z trzech szkół technicznych poprzez udział w 2 tygodniowym stażu w portugalskich firmach reprezentujących branże zgodne z profilem nauczania.

W ramach wsparcia uczestnik mobilności otrzymuje nieodpłatnie:

• wsparcie w zakresie przygotowania do mobilności (szkolenia językowe, pedagogiczne, kulturowe),
  • organizację programu stażu oraz programu kulturowego,
  • transport na trasie Polska – Portugalia – Polska,
  • zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie trwania stażu,
  • ubezpieczenie: na czas podróży i pobytu.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy:

• zapoznać się z Regulaminem rekrutacji,
  • dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z pozostałymi załącznikami do sekretariatu szkoły.

Załączniki: