"Dary dla Księżniczek i Książąt”

Szkolne Koło Wolontariatu Zespołu Szkół Nr 1 zorganizowało zbiórkę darów dla podopiecznych Hospicjum Gajusz w Łodzi, nazywanego Pałacem, gdyż mieszkają w nim małe Książęta i nieduże Księżniczki- nieuleczalnie chore dzieci, często osierocone, pozbawione opieki. W ramach zbiórki uczniowie zebrali dary w postaci, m.in.: podkładów higienicznych, chusteczek higienicznych i nawilżanych, rękawiczek jednorazowych, baterii do zabawek oraz płynów do kąpieli- rzeczy, których najbardziej brakuje w Pałacu.

W ramach akcji, we współpracy z Samorządem Uczniowskim, została również zorganizowana sprzedaż naleśników; za zebrane pieniądze zostały zakupione środki czyszczące i podkłady dla podopiecznych hospicjum.

Serdecznie dziękujemy za  zaangażowanie i pomoc mieszkańcom Pałacu

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu