Konkurs wiedzy o RODO

Na ostatnim apelu szkolnym 2 marca 2020 roku wręczono nagrody oraz dyplomy uczniom, laureatom konkursu wiedzy o RODO. Pierwsze miejsce zajęła Milena Wieczorkowska (kl 1TŻ), drugie Adam Trojan (kl. 2LŻ), trzecie Julia Ulatowska (kl. 1TŻ). Gratulujemy wszystkim uczestnikom, ponieważ wykazaliście się wiedzą o RODO w zadowalającym stopniu i cieszy fakt, że doskonale zdajecie sobie sprawę z tak ważnej kwestii jaką jest ochrona danych osobowych.

W naszej szkole zorganizowana została również wystawa plakatów pt.: ,,Twoje Dane Twoja Sprawa", powstała z prac uczniów wszystkich klas w ramach ogólnopolskiego projektu Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji, która znajduje się w szkolnym holu.

Adrian Tomes