Od uczniów dla nauczycieli w czasie zdalnego nauczania

Drodzy Nauczyciele!

W imieniu społeczności uczniowskiej jako Przewodnicząca Szkoły, chciałam złożyć Wam serdeczne podziękowania. Zapytacie czemu teraz? Przecież to nie Dzień Nauczyciela. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie chcemy dodać Wam otuchy i energii. Każdy z nas jest zmęczony już zdalnym nauczaniem. Chcielibyśmy podziękować Wam za Wasze poświęcenie, pracę ponad siły i godziny, wymyślanie coraz to nowych rozwiązań dla urozmaicenia lekcji, za cierpliwość, za przekazywanie rzetelnej, konkretnej wiedzy. Robicie wszystko, a nawet więcej, aby ta nauka przynosiła efekty. Dopasowywanie planu, po lekcjach możliwości popraw, pomoc i odpowiedź na każde pytanie i w każdej sprawie. Podczas tego okresu widzimy, jak każdy nauczyciel stara się, aby jego przedmiot był jak najlepiej zrozumiany i abyśmy nie mieli zaległości, co nie jest łatwe. Nie jesteście sami! Widzimy to i jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze starania każdego dnia. Nic Was nie zniechęca: ani brak czasu, goście w postaci Państwa pociech, czy też problemy z internetem. Zawsze można na Was liczyć. Często robicie tak, aby dla ucznia było dobrze. Z tego powodu my uczniowie dziękujemy bardzo serdecznie za trud starania i poświęcony czas.

Przewodnicząca Szkoły Sylwia Laskowska wraz z RSU