Komunikat z dnia 16.10.2020

Nowe zasady bezpieczeństwa w całym kraju obowiązują od dnia 17.10.2020 r.
Od dnia 19 października szkoły ponadpodstawowe znajdujące się w strefie żółtej mają obowiązek wprowadzić nauczanie hybrydowe. Jeżeli szkoła ponadpodstawowa znajdzie się w strefie czerwonej wprowadzane będzie nauczanie zdalne. Zajęcia praktyczne zawsze odbywają się w szkole bez względu na to, w jakiej strefie znajduje się szkoła.

Zespół Szkół Nr 1 w Bratoszewicach znajduje się w strefie żółtej w związku z powyższym od dnia 19 października wprowadzone zostaje nauczanie hybrydowe. Uczniowie klas drugich (po podstawówce i gimnazjum) w przyszłym tygodniu (19-23.10) mają zajęcia ogólnokształcące i teoretyczne zawodowe prowadzone zdalnie. Zajęcia zawodowe praktyczne odbywają się w szkole.

Uczniowie klas pierwszych, trzecich i czwartych mają zajęcia stacjonarne, uczęszczają w dniach 19-23.10 do szkoły.

Magdalena Mackiewicz