Zbiórka darów dla schroniska w Głownie

23 listopada w naszej szkole zakończyła się akcja zbiórki darów dla schroniska w Głownie, którą zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z uczniami klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych pod opieką p. Kamili Kiny. W październiku i w listopadzie uczniowie zbierali najpotrzebniejsze rzeczy dla zwierząt, zaś uczniowie klasy gastronomicznej zorganizowali sprzedaż samodzielnie wykonanych potraw; za uzyskane pieniądze z tej akcji zostały zakupione środki dla schroniska min.: karma i koce.

Zebrane dary zostały zawiezione do schroniska przez uczniów: klasy II TŻ- Aleksandrę Goszczyńską i Jakuba Królikowskiego oraz klasy IV TŻ- Nikolę Szafran i AleksandręDziewiór; opiekę nad młodzieżą sprawowała pani pedagog- Anna Wójcik.

Samorząd Uczniowski oraz pracownicy schroniska składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom.

Opracowała Kamila Kina